Home
Apartman 1
Apartman 2
Apartman 3
Apartman 4

 

kuca  
Peric apartmány mají dvě ložnice, 5-lůžek. Každý aprtement má kuchyň, koupelna s WC, vlastní terasou a parkovací místo. Je grilování na zahradě s další tabulce vedle něj, prostor kolem domu, kde děti mohou hrát.
 
 
 
 
 
Pláž je dlouhá písečná poloostrova. Místo je ideální pro familie s dětmi nebo pro starší lidi. Pláž je dost velký na to, že vám najde klidné místo pro sebe i během nejvíce navštěvovaný letní dny.
   
 
 
 
 

Moře je velmi mělké. V jedné části pláže najdete léčivé bahno (peloid) je často používán pro reumatske zmírnění bolesti a dalších společných problémů.
 

Tento dům je menší než 50 m od moře. My se nachází v komplexu víkend naselje Zdrijac což je 5 minut chůze od historického města, ale malé NIN kde najdete pošta, banka, malý trh a rybí trh, některé obchody ..

Nin je 15 minut jízdy od odstraněny Zadar (nejbližší větší města), se spoustou památek a krásného města.

 

Ale pokud budete chtít z nějakého hluku a zábava je turistické centrum Zaton (5min autem) se svou zábavní program (Disco-bar Saturnus, pod širým nebem živá hudba a tanec, jízda na koni, potápění ..)

Můžete navštívit: Národní park Kornati, kam můžete zajít na jedno-denní výlet lodí. K dispozici je také národním parku Paklenica, národního parku Krka nebo nejkrásnějších NP Plitvice

Linkovi:

www.kornati.hr
www.paklenica.hr
www.npkrka.hr
zaton